Sokullu Uyducu – Uydu Servisi

Uydu antenleri, kaliteli ve net bir görüntü ile televizyon izlemek isteyen insanların çaresi olmuş durumda. Özellikle bu konuda gelişmiş avantajlara sahip olan Sokullu uyducu, hem malzeme kalitesi hem de işçilik garantisi ile birlikte ihtiyaçlarınızı en iyi biçimde karşılamak durumundadır. İhtiyaç duyduğunuz anda kolayca iletişim kurup bu hizmetlerden yardım alabilirsiniz

SOKULLU UYDUCU

Ne yaptığını çok iyi bilen uzman ekipler ve bu ekiplerin kullandığı kaliteli malzemelerle birlikte, artık çok daha net bir görüntü televizyon izleme kalitenizi daha üst seviyelere taşıyacaktır. Sayısız kanal ve sayısız program takibi açısından, uydu anten konusunda en kaliteli hizmetlerden hemen faydalanma şansına sahip olabilirsiniz.

Sokullu Uydu Servisi Hizmetleri

Hemen bulunduğunuz çevrede size yakın olan Sokullu uyducu, hem çözüm oluşturuyor hem de kaliteli malzemelerle birlikte size destek sağlıyor. Özellikle rüzgâra dayanıklı sağlam materyallerden yapılmış çanak ve LNB desteğinin yanı sıra, kaliteli bir uydu cihazı ve nitelikli bir kablo altyapısı, bu sistemden en iyi şekilde faydalanmanız konusunda size yardımcı olacaktır.

Sokullu uyducu hizmetinizde ve kolayca ulaşılabilir bir mesafede. Yıllardan beri kaliteli hizmeti referansı olan firmamızın, bu konuda size sağladığı hizmetler sizin memnuniyetiniz anlamına gelmektedir. İstediğiniz programı istediğiniz saatte güvenli bir şekilde izleme şansına sahip olabilirsiniz. Hava, kar yağışlı olabilir, yağmur yağışlı olabilir, hatta çok rüzgârlı olabilir. İnanın kaliteli bir uydu ile birlikte bütün bu sorunlar sizi artık ilgilendirmeyecek.

Uydu Sinyal Yok Sorunu 

Genellikle Kış Aylarında Rüzgar , Kar ve Yağmur Gibi Olayların Olması Durumunda Uydularımız da Sinyal Yok Sorunu Meydana Gelir , Havanın Aşırı Rüzgarlı Olmasından Dolayı Çanak Antenimizin Yönü Bozulduğu İçin Sinyal Yok Sorunu Meydana Gelebilir LNB Kısa Devre Olmuş İse Uydu Sinyal Yok Sorunu Olabilir Uydu Kablosu Oksitlenmiş Olabilir yada Harici Bir Uydu Alıcısı Kullanıyor İseniz Uydu Alıcınız Bozulmuş Olabilir.

Uydu Sinyal Yok Arızasında Hangi Sebeplerden Arıza Yaptığını Bulmak İçin Uydu Ayar Test Makinesi İle Bakılıp Kısa Sürede Arıza Tesbiti Yapılıp Sorun Giderilmektedir.

LNB Arıza Tesbiti Nasıl Yapılır ?

Uydunuz da Sinyal Yok Yazısı , Görüntü Gidip Gelme , Görüntüde Donma veya Parçalı Parçalı Görüntü Oluyorsa İse Çanak Anteninizin Ucunda Takılı Olan LNB Arızalanmış Olabilir.

LNB aşırı yüklendi ne demek

Arçelik Beko Vestel Samsung LG ve benzeri marka tüm televizyonlarda sık bir arıza olan LNB aşırı yüklendi arızasıdır LNB aşırı yüklendi arızası televizyon ve alakalı bir arıza değildir çanak anten uydu ile alakalı bir arızalıdır yani çanak anten uydu ekipmanları da herhangi bir parçası kısa devre olduğu için LNB aşırı yüklendi yazısı gelmektedir.

peki LNB aşırı yüklendi LNB aşırı yüklendi arızasında LNB kısa devre olmuş arızalanmış olabilir kablo kısa devre olmuş arızalanmış olabilir kullanılan uydu alıcısı arıza yapmış olabilir kablo kopmuş herhangi bir yere şase yaptı için LNB aşırı yüklendi arizasi vermektedir televizyonumuzun ekranında LNB aşırı yüklendi arızası yazdığı zaman kesinlikle televizyonunuzu açık bırakmıyorum Direk fişlerini çekiyoruz aksi durumda diğer parçalar da bozarak bize daha büyük masraf açabilir hemen hemen bir uydu uydu uydu servisi çağırarak uydu ile alakalı sorunumuzu çözdüyoruz.

tek kablo üzerinden iki uydu seyredilebilir mi ?

en çok merak edilenler arasında olan çanak antenden gelen tek kabloyu herhangi bir bölücü veya te atarak ikinci bir televizyona taktım zaman görüntü alabilir miyim bu kesinlikle yanlış bir işlemdir çanak anten izinden tek bir kablo geliyorsa bu ikinci bir böylece ile böldüğünü zaman uydu seyredemessiniz.

Uydu hatları frekans voltajlar ile çalışır yani herhangi bir kanal 18 volt ile çalışır uydu alıcısından çanak anten LNB ucuna bu 18 voltajı gönderir biz bunu uydu bölücü ile böldugumuzde voltaj yarıya düşer ekranda kırpmalar olur ve bu yüzden gelen tek uydu hattini böldüğümüzde uydu seyredemeyiz.

Peki iki yerde televizyon seyredilmek için ne yapılması gerekir çanak anten elinizde bulunan LNB tekli ise ikili LNB takılarak ikinci hat çekilerek uydu seyredilir eğer ikili LNB var ise 3 hattı izlemek için dörtlü LNB takılarak 3 ve 4 uydu seyredilir

Merkezi uydu sistemlerinde ise ikinci uydu hattı çekilmesi isteniyorsa sistemde bulunan santral boş çıkış ucu varsa merkez Uydu sistemlerinde de ikinci uydu hattını bu şekilde izleyebilirsiniz.

Dijitürk Anteni Türksata Ayarlanır mı ?

Dijitürk Aboneliği İptal Ettirdiğinizde Var Olan Çanak Anteninizi Türksat Anten Yönüne Hiç Bir Parça Takılmadan Sadece Yön Ayarı Yapılarak Kullanabilirsiniz . Dijitürk ve Türksat Antenlerin Yönleri Birbirinden Farklı Olduğu İçin Çatıda Bulunan Antenler Yüzde Yüz Çevrilir Balkonda Olan Çanak Antenler İse Bazen Yön Kurtarmadığından Dolayı Çanak Antenler Çatıya Taşınabilmektedir.

Uydu kanal taraması nasıl yapılır ?

Televizyon uyudunuz da yanlışlıkla veya herhangi bir frekans değişikliğinde uydu yerleriniz gittiği zaman yeni frekansları girip kanalları güncellemeniz gerekir

İki türde kanal güncelleme işlemi yapılır ilk basit olarak TKGS Türksat kanal güncelleme sistemi nedir bu Uydu alıcılarına ve kendinden uydulu televizyonlarin özelliğidir herhangi bir frekans değişimi olduğu zaman otomatikman güncelleme yaparak Yeni uydu frekanslarını kaydeder bu özellik olup olmadığını anlamak için televizyon ayarlarına girip bakmanız gerekir.

2 işlem ise uydu kanal güncelleme de manuel olarak tamam işte midir uydu ayarlar bölümüne gel indir manuel veya otomatik tarama seçilerek 12.380 v 27.500 frekansı girilerek kanal taraması yapılır.

Sokullu Uydu Montajı

Uydu montajı konusunda ne yaptığını bilen ekipler, aynı zamanda kullandıkları kaliteli malzemeler ile birlikte mükemmel çözümler oluşturmaya devam ediyor. Burada gerçekleşen Sokullu uydu montajı, hem hizmet kalitesini göstermek hem de kaliteli televizyon izlemek için insanlara adeta ikinci bir şansı tanımaktadır.

Kurulum, montaj ve devamındaki bakım onarım konusundaki çalışmalarla birlikte, ihtiyaçlarınız burada en iyi şekilde karşılanmaktadır. Farklı boy, ebat ve ölçülerdeki çanak seçeneklerinin yanı sıra, uydu konusundaki sağlık ve altyapı ile birlikte, firmamız her zaman gereken desteği ve hizmeti sizin için aktif hale getirmiş durumdadır. Bize ulaştığınız andan itibaren bütün sorunlarınız geride kalacak ve televizyon izleme keyfi gerçekten hiç olmadığı kadar iyi bir sonuç verecektir.

Sokullu Uydu Tamircisi

Günümüz koşullarında kaliteli hizmet nazarında firmamızın çalışmaları gerçekten burada siz müşterilerimiz için önemli bir ayrıcalık yaratmaktadır

Gelin, bu hizmetlerimizi sıralı şekilde inceleyelim;

  • Çanak anten kurulumu ve montajı
  • Uydu anten kurulumu ve montajı
  • Uydu ayarı
  • Çanak anten ayarı
  • Merkezi Uydu Tamiri

Sizin de görmüş olduğunuz gibi burada vermiş olduğumuz kaliteli hizmetler, Sokullu uydu tamircisi hizmetlerini en iyi şekilde özetlemek durumundadır. Müşteri memnuniyeti temel hedefimiz olduğu gibi, devamlılık esasına uygun şekilde çalışmalarımız en iyi sonucu vermektedir. İrtibat kurduğunuz andan itibaren firmamız en güvenilir çalışma metotları ile birlikte sizin için gerekli yardım ve avantajları sağlamaya devam etmektedir. Kaliteli malzeme uygun fiyat politikası ile birlikte, yıllardan beri siz değerli müşterilerimize hak ettiği değeri vermek için gerçekten çok yoğun çaba sarf etmeye devam ediyoruz.

Sokullu Uydu Alıcısı Satışı

Uydu alıcısı kaliteli cihazlardan oluşurken, daha kaliteli ve garantili televizyon izleme keyfi bu cihazlarla birlikte mümkün olmaktadır. Televizyonun net görüntüsünü hemen her yerden sağlayan firmamız, gerçekten etkin çözümlerle birlikte siz değerli müşterilerine çok büyük katkı ve avantaj sunmaya devam etmektedir. Müşterilerimiz için hazırladığımız hizmet politikası ve uygulamaya koyduğumuz yöntemler ile birlikte, sorunları anında gidermeye devam ediyoruz. Ne yaptığını bilen ve çalışmaları ile birlikte en iyi sonucu ortaya koyan Sokullu uyducu, siz değerli müşterilerinin memnuniyetini temel hedef olarak ön plana taşınmış durumdadır.

TV duvara kurulum çalışmalarında montaj ekibinin ve kullandığımız kaliteli malzemelerin önemi gerçekten büyük. Gerçekleştirdiğimiz montaj ile birlikte televizyon uzun süre sağlıklı bir şekilde yerinde durmaktadır. Çok yer kaplamaması için özellikle sehpa tercih etmeyen müşterilerimiz için, duvara montaj ekipmanları ve kaliteli çalışma anlayışı ile birlikte hizmetlerimizi en iyi biçimde gözler önüne sermek durumundayız. Çok kısa bir süre içerisinde evinizde çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Nazik, bilinçli ve ne yaptığını bilen ekiplerimiz, kurulum işlemini hemen gerçekleştirmek durumundadır.

Merkezi uydu tamiri ile birlikte oluşan arızaları anında gideriyoruz. İletişim bilgilerimiz sayesinde bize hemen ulaşabilir, mevcut sorunları bize bildirebilirsiniz. Göreve hazır olan servis ekibimiz, gerçekten garantili ve güvenilir çalışma temposu ile birlikte ihtiyaçlarınıza cevap vermek için çok yoğun bir çaba içerisinde olacaktır. Her zaman firmamızı tercih etmekten memnun kalacak ve çalışmalarımızdan memnuniyet duyacaksınız. Fiyatı uygun kalitesi üst düzey hizmet boyutları ile birlikte, firmamız her zaman göreve hazır bir biçimde sizi beklemek durumunda olacaktır.

SOKULLU UYDU MONTAJ KURULUM FİYATLARI

Balkona Çanak Anten Montajı 70 TL (Malzemesiz)

Çatıya Çanak Anten Montajı 100 TL (Malzemesiz)

70 CM Çanak Anten Tekli LNB Montaj Kurulumu İle 180 TL ( Fiyata Kablo Dahil Değildir Kaç Metre Kablo Gider İse Ona Göre Ücreti Alınmaktadır.

70 CM Çanak Anten İkili LNB Montaj Kurulumu İle 200 TL ( Fiyata Kablo Dahil Değildir Kaç Metre Kablo Gider İse Ona Göre Ücreti Alınmaktadır.

70 CM Çanak Anten Dörtlü LNB Montaj Kurulumu İle 250 TL ( Fiyata Kablo Dahil Değildir Kaç Metre Kablo Gider İse Ona Göre Ücreti Alınmaktadır.

SOKULLU ÇANAK ANTEN UYDU EKİPMANLARININ FİYATLARI

Tekli LNB 30 TL

İkili LNB 50 TL

Dörtlü LNB 100 TL

RGU-6 Uydu Kablosu Metresi 2 TL

Skartlı Uydu Alıcısı 90 TL

HDMI Uydu Alıcısı 150 TL

1/2 Siplinter 50 TL

Line-Anfi ( Sinyal Yükseltici) 65 TL

1/2 Disec 45 TL

1/4 Disec 70 TL

Düz Çanak Anten Ayağı 30 TL

L Çanak Anten Ayağı 35 TL

Çanak Anten Tutma Borusu 20 TL

10 Cm Çanak Anten Kelepçesi 20 TL

One thought on “SOKULLU UYDUCU

  1. Pingback: SOKULLU ELEKTRİKÇİ TADİLAT TAMİRAT 0545 286 34 51

Comments are closed.