Apartman Şifreli Kapı Kilit Sistemi

Apartman Şifreli Kapı Kilit Sistemleri Sayesinde Apartman Giriş Kapılarını Anahtar Kullanmadan Şifre Sistemi İle Hem Konforlu Hem De Apartmanınıza Yabancı Kişilerin Girmesini Önlemiş ve Bir Nevi Apartman Giriş Kapınızın Güvenliğini Sağlamış Olursunuz.

APARTMAN ŞİFRELİ KAPI KİLİDİ

Apartman Şifreli Geçiş Sistemi Parçaları ;

  1. Şifreli Geçiş Paneli
  2. DT-8 Kablo
  3. 12 Volt 5 Amper Adaptör

Apartman Şifreli Geçiş Sistemi Nasıl Çalışır ?

Apartman Şifreli Geçiş Sistemi Anahtar Kullanmadan , Daire Zilini Çalmadan Daha Önce Belirlenmiş Şifre Girilerek Apartman Giriş Kapınızı Açarak Çalışmaktadır.

Apartman Şifreli Geçiş Sistemi Her Apartman Kapısına Monte Edilir mi ?

Apartman Şifreli Geçiş Sistemi Her Marka Zil Sistemi , Kapı Kilitleri ve Kayar Kapı , Demir ve Aliminyum Kapılara Montajı Yapılıp Kullanılmaktadır.

Apartman Şifreli Geçiş Sisteminin Montajı Nasıl Yapılır ?

Apartman Şifreli Geçiş Sistemi Montajı için İlk Olarak Şifreli Geçiş Paneli Yeri Seçilir ve Montajı Yapılır . Kablo Bağlantıları İçin İse Apartman Kapı Kilidi ve Apartmanda Kullanılan Diafon Markasına Göre Bağlantı Değişimi Olacağı için Kapı Kildi ve Diafon Bağlantıları Net Şekilde Bilinmesi Mümkün Değildir , Genel Olarak ( + ve – ) Voltaj Uçları Bağlantısı Yapılıp Tetik Uçları Bağlanarak Montaj ve Kurulumu Yapılır.

APARTMAN ŞİFRELİ GEÇİŞ SİSTEMİ MONTAJ FİYATLARI

Apartman Şifreli Geçiş Sistemi Montaj Fiyatlarımız Anahtar Teslim ve 2 Yıl Teknik Servis ve Ürün Değişim Garantilidir , 1 . Sınıf Olan Apartman Şifreli Geçiş Ürünümüz Dış Ortamlar Su Geçirmez ve Plastik Kasa Değildir Daha Uzun Ömürlü Olması için Metal Kasa ve Modern Şık Tasarıma Sahiptir .

Ankara Geneli Tüm İlçe ve Semtlere Apartman Şifreli Geçiş Sistemi Montaj Kurulumunu Yapmaktayız Kısa Süreliğine Apartman Şifreli Geçiş Sistemlerinde Anahtar Teslim Fiyatlarımızda Kampanyalarımız Vardır.

APARTMAN ŞİFRELİ GEÇİŞ SİSTEMİ + ANAHTAR TESLİM + MONTAJ + 2 YIL GARANTİ 450 TL ‘DİR.