GÜVENLİK KAMERA SİSTEMLERİ ANKARA ÇANKAYA

Ankara Çankaya İlçesinde Bulundan İş Yerimiz Ev İş Yeri Bina Site Ofis vb.. Alanlara Güvenlik Kamera Sistemleri Satışı Kurulum Montaj Güvenlik Kamera Sistemi Bakım Onarımı Kamera Sistemi Arızası Güvenlik Kamera Sistemi Yer Değişikliği Gibi Güvenlik Kamera Sistemleri İle İlgili Her Türlü Sorunlarınız İçin Ankara Çankaya İlçesinde Güvenlik Kamera Sistemi Teknik Servis ve Kurulum Montaj Hizmetini Bizden Alabilirsiniz.

Güvenlik Kamera Sistemleri Alanında 15 Yıldır Hizmet Veren Firmamız Güvenlik Kamera Sistemi Seçimi Kurulumu ve Arıza Bakım İşlemlerinde Sizlere En Kaliteli Ürünleri ve En Doğru Net Bilgileri Sunacaktır , Güvenlik Kamera Sistemleri Geniş Çaplı Bir Teknoloji Olduğundan Dolayı Güvenlik Kamera Sistemi Satın Alacak Kişiler Yeterli Bilgiye Ne Yazık ki Sahip Değildir Sizler Aşağıda Hazırlamış Olduğumuz Güvenlik Kamera Sistemleri Hakkında Bilgileri Okuyabilirsiniz.

Kullanmış Olduğu Güvenlik Kameraları , Kayıt Cihazları , CCTV Kabloları Birinci Sınıf Kalitededir . Güvenlik Kamera Sistemi Kurulumu , Montajı ve Arıza Bakım Aşamalarında Müşterilerimize Makul Ekonomik Fiyatlar Sunmaktayız . Güvenlik Kameralarımız %40 Yerli  %60 İthal Kendi Ürünlerimizdir İç Ortam , Dış Ortam Estetik Özellikte Su Geçirmez ve Hepsinde Gece Görüş Özelliği Bulunmaktadır.

Kayıt Cihazlarımız da ise HDMI Çıkış , Seeped Dom PTZ hareketli Kamera Bağlantısı Özelliği ve Ses Kayıt Özellikleri Desteklemektedir . Türkçe Menü Özelliğine Sahiptir , Kolay Bir Şekilde Kameralarınızın Geçmiş Kayıtlarını İzleyebilir , Yetkili Mercilere Görüntüleri Ulaştırmak içinde Harici Bir USB Kaydedebilirsiniz.Uzaktan İzlemede de  Sektörde En İyisi Olan XMYE Yazılıma Sahiptir Dünyanın Her Yerinden Güvenlik Kameralarınızın Canlı ve Kaydedilmiş Görüntülerini İzleyebilir Güvenlik Kameralarına Ses Kartı Takılmış İse Cep Telefonundan Ortamın Sesini’de Dinleyebilirsiniz . 

Güvenlik Kamera Sistemleri Ankara Firmamızdan Satın Alınan Montajı Yapılan Güvenlik Kamera Sistemlerine 2 Yıl Faturalı Garanti Belgesi Verilmektedir . Güvenlik Kamera Sistemlerinizde Arıza Olması Durumunda İş Yoğunluğuna Bağlı Olarak 24 Saat İçerisinde Servis Hizmet Sağlamaktayız , Ayrıca Garanti Kapsamında Olan Güvenli Kamera Sistemlerinin Arıza Yapması Durumunda Müşterilerimizin Mağdur Olmaması İçin Arızalı Kamera Garantiye Değişime Giderken Yerine Harici Güvenlik Kamerası Takılara Müşterilerimizde Oluşacak Mağduriyetleri Güvenlik Kamera Sistemleri Ankara Şirketi Her Zaman Müşterilerinin Yanında Yer Almaktadır.

Güvenli Kamera Sistemleri Ankara Çankaya Teknik Servisi 

Güvenlik Kameraları ve Kayıt Cihazları Satışı Güvenlik Kamera Sistemi Montaj Kurulumu ve Bakım Onarım Hizmetlerini Ankara Geneli tüm ilçelere sağlamaktayız . Haftanın 7 günü Güvenlik Kamera Sistemleri Montajı , Kurulumu , Arıza Bakım ve Güvenlik Kamera Sistemlerinin Kurulum Fiyatları için Ulaşabilirsiniz.

  • AHD Kamera Kurulumu
  • İP Kamera Kurulumu
  • Güvenlik Kamerası Satışı
  • Kayıt Cihazı Satışı
  • Güvenlik Kamerası Tesisatı Montajı