GÜVENLİK KAMERA SİSTEMLERİ

Güvenlik Kamera Sistemleri Gece ve Gündüz Görüntü Kaydı Alan Kayıt Cihazı ve Hdd Sayesinde Bu Görüntüleri Belli Bir Güne Kadar Hafızasında Depolayan Sistem Güvenlik Kamera Sistemleridir . Güvenlik Kamera Sistemlerinin Amacı İş Yerlerinde Binalarda Şehirlerde Güvenliği Suç Olaylarını Aydınlığa Kavuşturmak İçin Kullanılan Güvenlik Kamera Sistemleri Bu Nedenle Hayatımızın Bir Parçası Olmuştur.

GÜVENLİK KAMERA SİSTEMLERİ ANKARA

Güvenlik Kamera Sistemleri Kurulumunda Kullanılan Ekipmanlar

  • Güvenlik Kamerası
  • Kayıt Cihazı
  • Adaptör
  • HDD
  • Monitör
  • BNC
  • Power Jak
  • CCTV Kablo
  • Kablo Kanalı
  • Buat Kutusu

Profesyonel Güvenlik Kameraları

Güvenlik Kamera Sistemleri Ankara Firmamızın Kullanmış Olduğu Güvenlik Kameraları , Kayıt Cihazları , CCTV Kabloları Birinci Sınıf Kalitededir . Güvenlik Kamera Sistemi Kurulumu , Montajı ve Arıza Bakım Aşamalarında Müşterilerimize Makul Ekonomik Fiyatlar Sunmaktayız . Güvenlik Kameralarımız %40 Yerli %60 İthal Kendi Ürünlerimizdir İç Ortam , Dış Ortam Estetik Özellikte Su Geçirmez ve Hepsinde Gece Görüş Özelliği Bulunmaktadır.

Gelişmiş DVR Kayıt Cihazları

Ses Kayıt Özellikleri Desteklemektedir Türkçe Menü Özelliğine Sahiptir , Kolay Bir Şekilde Kameralarınızın Geçmiş Kayıtlarını İzleyebilir , Yetkili Mercilere Görüntüleri Ulaştırmak içinde Harici Bir USB Bellek Yardımı İle Kolayca Görüntü ve Ses Dosyalarını Kaydedebilirsiniz.
Uzaktan İzlemede de Sektörde En İyisi Olan XMYE Yazılıma Sahiptir Dünyanın Her Yerinden Güvenlik Kameralarınızın Canlı ve Kaydedilmiş Görüntülerini İzleyebilir Güvenlik Kameralarına Ses Kartı Takılmış İse Cep Telefonundan Ortamın Sesini’de Dinleyebilirsiniz . 

Uzman Ekip

Sistemlerine 2 Yıl Faturalı Garanti Belgesi Verilmektedir . Güvenlik Kamera Sistemlerinizde Arıza Olması Durumunda Servis Yoğunluğuna Bağlı Olarak 24 Saat İçerisinde Servis Hizmet Sağlamaktayız , Ayrıca Garanti Kapsamında Olan Güvenlik Kamera Sistemlerinin Arıza Yapması Durumunda Müşterilerimizin Mağdur Olmaması İçin Arızalı Kamera Garantiye Değişime Giderken Yerine Harici Güvenlik Kamerası Takılarak Müşterilerimizde Oluşacak Mağduriyetleri bu Şekilde Minimum Azaltmaktayız.

Güvenlik Kameraları Hakkında Sık Sorulan Sorular


Güvenlik kamera Sistemi Özellikleri ve Çeşitleri Nedir ?

Güvenlik kamera sistemi bulunduğu ortamın gece ve gündüz görüntü ses kaydı yapan sistemdir.Güvenlik Kamera Sistemleri Yeni Nesil Teknoloji Ürünleri Oldukları İçin Bir Çok Detaylı ve Ayrıntılı Olan Bir Ürün Grubudur İşletme Bina Ev Gibi Yerlere Güvenlik Kamera Sistemi Satın Almak İsteyenler Bir Çok Bilgiyi Detaylı Olarak Bilmedikleri İçin Yanlış Güvenlik Kamera Seçimi Yapmaktadır Yada Güvenlik Kamera Sistemi Hakkında Bilgi Aramaları Yaparak Google da Öğrenmeye Çalışmaktadırlar.


İş de Bu Yüzden Güvenlik Kamera Sistemleri Satın Alma , Kamera Kurulum Fiyatları Güvenlik Kamera Sistemi Nedir ? IP Güvenlik Kamera Sistemi Nedir ? AHD Güvenlik Kamera Sistemi Nedir ? Kamera Sisteminden Ne Özellikler Bulunur ? Güvenlik Kamera Sisteminin Kurulum Maliyeti Nedir Gibi Bir Çok Bilgiyi Detaylı Olarak Bu Yazımızda Sizlere Anlatıyoruz.

AHD (Analog HD) Güvenlik Kamera Sistemi

Ahd Güvenlik Güvenlik Kamera Sistemlerimiz En Çok Kullanılan Kapalı devre CCTV Kamera Sistemidir . Ahd Güvenlik Kameralarında Ses Gece – Gündüz Görüntü Oynatma Kayıt Alma ve Uzaktan İnternet Bağlantısı İle Cepten İzleme Özellikleri Bulunur Ahd Güvenlik Kameraları Kurulum ve Montaj İşlemlerinde Kamera Kayıt Cihazı , CCTV Kablo , Adaptör , HDD , Bnc Jak Parçaları Kamera Sisteminin Sorunsuz Çalışması İçin Gerekli Olan Parcalarımızdır.


Ahd Güvenlik Kamera Sistemi Kurulumlarında Her Bir Güvenlik Kamerasından Kamera Kayıt Cihazına Kablo Hattı Çekilerek Kamera  Montajları Yapılmaktadır Uzun Mesafeler de Ahd Kamera Sistemleri Problemsiz Çalıştığı ve Fiyatlarının Çok Uygun Olmasından Dolayı En Çok Tercih Edilen Güvenlik Kamera Sistemleridir.  

Ahd Güvenlik Kamera Kayıt Cihazı (DVR) 

Güvenlik Kamera Kayıt Cihazlarımız DVR olarak Adlandırılmaktadır Güvenlik Kamera Sistemlerimiz de Bu Kayıt Cihazlarımız Güvenlik Kameralarından Gelen Ses ve Görüntüleri İzleme , Kayıt Alma Gibi İşlemler İçin Kullanılmaktadır. Kayıt Cihazlarımıza Harici Harddisk Monte Edilerek de Güvenlik Kameralarımızdan Gelen Görüntülerimizi Kaydetmemiz Sağlar Kamera Kayıt Cihazına Ne Kadar Yüksek Harddisk Takılır İse O Kadar Uzun Süre Güvenlik Kameralarının Görüntü Kayıtlarını Saklar. 


Kamera Kayıt Cihazlarımızda 4 – 8 – 16 – 32  ve 64 Kanal Diye Ayrılmaktadır Buda Şu Demek Oluyor 4 Kanal Kayıt Cihazına Sadece 4 Adet Güvenlik Kamerası Takabilirsiniz Eğer Siz 5 Adet Güvenlik Kamerası İstiyor İseniz Sizin Almanız Gereken Kayıt Cihazı 8 Kanal Olmalıdır 8 Kanal Kayıt Cihazına 5 Adet Güvenlik Kamerası Bağladığınız Zaman 3 Adet Kamera Giriş Portunuz Boşta Kalmaktadır Yani Daha Sonra Sisteminize Güvenlik Kamerası İlave Ettirmeyi Düşündüğünüz de Kayıt Cihazı Değiştirmeden Sadece Güvenlik Kamerası ve Kablo Alarak Uygun Fiyata Güvenlik Kamera Sisteminizi Büyütebilirsiniz.

Güvenlik kamera Sisteminde Hangi Özellikler Bulunur ?

Güvenlik kameralarında Led Sistemi Olduğundan Dolayı Gece Görüş Özelliği Bulunur , Ayrıca Harici Bir Ses Kartı Takılır İse Güvenlik Kamerası Hem Görüntü Kaydı Yapar Hemde Ortamda Oluşan Sesleri Kayıt Eder . Güvenlik Kameralarında USB çıkışı Olması Sayesinde Güvenlik Kameralarının Görüntüleri Harici Bir Dosyaya Kaydedilir Güvenlik Kameraları Cep Telefonu , Tablet ve Bilgisayar Üzerinden Her Yerden İzlenebilir.

IP (İnternet Tabanlı) Güvenlik Kamera Sistemi

IP Güvenlik kamera sistemi Cat-6 Kablo Sistemi Üzerinde Bilgisayar Mantığı İle Her Bir Güvenlik Kamerasından IP Ataması Yaparak Sistemi Çalışmaktadır IP Kamera Sistemi IP Güvenlik Kamerası , NVR Kayıt Cihazı , Cat- 6 Kablo , Dağıtıcı Siwic İle Çalışmaktadır.


IP Güvenlik Kamera Sistemi Pahalı bir Güvenlik Kamera Sistemidir IP Güvenlik Kamerası Alırken Kaliteli Bir IP Kamera , NVR Kayıt Cihazı , Dağıtıcı Sivic ve Kablo Kesiti İyi Olan Cat-6 Kablo Tercih Edilmelidir IP Güvenlik Kamera Sisteminde Bilinmeyen Yan Marka Bir Sistem Tercih Edilir İse Çok Ciddi Sorunlar İle Karşılaşılır Bunlardan Başlıcası Kamera Görüntülerinden Görüntü Akışının Ağır Olması Görüntü Kayıtlarındaki Gibi Başlıca Sorunlar Meydan Gelir. 

Güvenlik kamera sistemleri hangi adaptör kullanılır ve ne için kullanılır ?

Güvenlik kameralarının enerji beslemesi olması için ve gece görüşlerini net olması için DC 12 volt 5 amper ile 20 ampere kadar adaptör kullanılır

Güvenlik kameralarının görüntüsü nerede izlenir ?

Güvenlik kameralarının görüntülerini izlemek için monitör veya bir televizyon gereklidir ve bunların HDMI veya Vga çıkışı olması gerekir bu çıkışlar kamera kayıt cihazına bağlanılarak görüntü aktarımı sağlanır.

Güvenlik kameraları cepten nasıl izlenir izlemek için ne gerekir ?

Güvenlik kameralarını cep telefonundan tabletten bilgisayardan izleyebilmeniz için Güvenlik kameralarının bulunduğu alandan internet olması gerekir ve internet kablosunu kayıt cihazına bağlanarak gerekli ayarları yapılarak güvenlik kameraları mızı uzaktan izleyebiliriz güvenlik kameralarına uzaktan izleme de birçok sorun yaşanmaktadır bu da kayıt cihazlarının kalitesizliği yazılımların kötü olmasından dolayı problemler yaşanmaktadır bu yüzden güvenlik kamerası kayıt cihazı alırken Türkçe menü ve xmye yazılım olmasına dikkat edilmelidir.

Elektrik kesilmesi durumunda güvenlik kamerası kayıt yapar mı ?

Güvenlik kamera sistemi bağlı olduğu yerde elektrik kesilmesi durumunda otomatikman güvenlik kameraları kapanır tekrar elektrik geldiği zaman kendiliğinden açılır ve kaldığı yerden kayıt yapmaya devam eder eğer elektrik kesilmesi durumunda Güvenlik kameralarının kapanmaması ve kayıt yapılması isteniyorsa harici 1 güç kaynağı bağlanılır ve bu güç kaynağı 2 yılda bir bakım yapılarak akülerinin değiştirilmesi gereklidir bu şekilde güvenlik kameraları elektrik kesilmesi durumunda sürekli olarak kayıt yapar.


Dış ortamda bulunan güvenlik kameraları su geçirir mi kısa sürede arızalanır mı ?

Dış mekana takılacak kameralar su ve benzeri durumlara karşı muhafazalı ve dayanıklıdır kesinlikle su geçirmez ve benzeri arızalanma durumları olmaz yalnız dış ortama takacak güvenlik kamerası ne kadar iyi olursa olsun kablo bağlantıları iyi muhafaza edilmez ise nemli ve yağmurlu havalarda oksitlenme yaparak görüntü gitmesi ve kameranın arızalanması gibi sorunlar çıkartabilir bunun için dış ortama takılacak kameraya muhafaza kutusu ve kablo bağlantı aparatları sıkı şekilde bağlanmalı elektrik bandı ile kapatılmalıdır bu şekilde dış ortamda kullanılan kamera uzun ömürlü olur.

Güvenlik kameralarında ses özelliği ses kaydetme özelliği var mıdır ?

Birçok kamerada ses kayıt özelliği bulunur yalnız güvenlik kamerasının içerisinde ses kayıt özelliği yoktur harici bir ses kartı takılarak ortamı sesi dinlenir aynı şekilde görüntü kaydı yaparken ses kayıtlarınıda kaydeder ve sistemde kullanılan kayıt cihazına bağlı olarak her kamera ses takılabilir veya birkaçına bağlanabilir bu tamamen sistemde kullanılan kayıt cihazının özelliği ile alakalıdır.

GÜVENLİK KAMERA SİSTEMLERİ MONTAJ FİYATLARI

Güvenlik Kamera Sistemleri’nin Fiyatları Değişmesinin Başlıca Bir Kaç Nedeni Vardır , Güvenlik Kamerası Fiyat Arayışında Bulunurken Bunları Göz Ardı Edersin Daha Sağlıklı Hesaplı Profesyonel Bir Güvenlik Kamera Sistemi Satın Almış Olursunuz Bunlardan İlk Güvenlik Kamerası Seçimi Güvenlik Kameraları 2 MP Çözünürlüğünde Olmalı Kayıt Cihazımız XMYE Yazılım H.264 Formatında Olmalı Kayıt Yapmada Bir Sorun Olmaması İçin Güvenlik Kamera Sistemimizde Bir Diğer Önemli Unsurda Kayıt Yapma için Kullanılan HDD 4 Kameralı Bir Sistemde En 500 GB Olmalı 8 Kameralı Bir Sistemde 1TBB 8 Kamera ve Üzeri Kamera Sistemin 2 TBB Olmalıdır.

Güvenlik Kamerasının Montajını Yapılacak Yerde Kablo Mesafesi Uzaması Kısalması ve Yapılacak İşçiliğin Değişmesinde Dolayı İnternet Üzerinden Alınan Güvenlik Kamerası Fiyatları Gerçek Değildir Yada Maxmimum Düşük Seviyede Ürünler Gösteriler Onlar Satılmaktadır.

Bu Yüzden Güvenlik Kamera Sistemi Fiyatı İçin Güvenlik Kamera Sistemi Kurulumu Yapılacak Alanda keşif Yapılarak İşçilik Kablo Kablo Kanalı Ölçüleri Alınarak Güvenlik Kamerası ve Kayıt Cihazı Seçimleri de Güvenlik Kamera Sistemi Uzmanımızla Birlikte İstişare Yaparak Bütçenize Uygun Kaliteli Bir Güvenlik Kamera Sistemi Önermekteyiz. Güvenlik Kamera Sistemi Fiyatlarımız Sizlere Doğru Bir Fiyat Sunmak İçin Güncellenmektedir En Kısa Sürede Güvenlik Kamerası Fiyatları Sayfamızda Yayınlanacaktır.