Kartlı Geçiş Sistemi Ankara

Kartlı Geçiş Sistemleri İle Personel Kontrolü , Ofis , Depo ve benzeri Özel Çalışma Alanlarınızın Giriş Çıkışını Kontrol Ederek Güvenliğini Sağlamış Olursunuz.

KARTLI GEÇİŞ SİSTEMİ ANKARA

Kartlı Geçiş Sistemi Nasıl Çalışır ?

Kartlı Geçiş Sistemi Yazılım Sistemi Kullanarak veya Kullanmadan Çalışmaktadır . Kartlı Geçiş Sistemimize Yıllık Olarak Lisanslı Satılan Program Alarak Bu Programı da Bilgisayar Arayüzüne Kullanarak Çalışmaktadır.

Kartlı Geçiş Sistemimiz de Yazılım Kullanmamızın Avantajı Hangi Kartlı İle Hangi Kişi Hangi Saat ve Tarih Bulunan Mekana Giriş ve Çıkış Saatleri Vermektedir , Bununda Genellikle İşletmelerde Personellerin Maaşını Hesaplama ve Giriş Çıkışlarını Kontrol Etmek Amacı İle Tercih Etmektedirler.

Yazılımsız Kartlı Geçiş Sistemi 

Kartlı Geçiş Sistemi Yazılım Satın Almadan da Kullanmaktadır , Kullanım Amacı Genellikle Şifreli Geçiş Sistemlerinde Şifrenin Öğrenilmesinden Dolayı Tedirgin Olan Kişiler Kartlı Geçiş Sistemini Tercih Etmektedir.

Kartlı Geçiş Sistemi Parçaları 

  • Kartlı Geçiş Paneli 
  • Manyetik Kart
  • Cat 6 Kablo
  • 12 Volt 5 Amper Akü
  • Kartlı Geçiş Sistemi Entegre Olması İçin Akıllı Kilit , Elektrikli Basac , Manyetik Kilit veya Turnike Sistemi Kullanılır.

Kartlı Geçiş Sistemi Kurulumu Nasıl Yapılır ?

Kartlı Geçiş Paneli Uygun Bir Alana Montaj İşlemi Yapıldıktan Sonra Çalışması İçin Gerekli Olan 12 Volt Enerji Bağlantıları Yapılır . Kartlı Geçiş Sisteminde Yazılım Kullanılacak İse Kartlı Geçiş Sistemi İle İnternet Modemi Arasına Cat 6 Kablo Çekilerek Bağlantısı Yapılıp İstenilen Bilgisayar Sistemine Kartlı Geçiş Sisteminin Arayüz Bağlantısı Yapılır.

Kartlı Geçiş Sistemi İnternet Bağlantısından Sonra Kapı Açma Kapama Kontrolü için Kapıda Hangi Kilit Sistemi Mevcut İse Örnek Olarak Turnike , Kayar Kapı , Akıllı Kilit ve Manyetik Kilit Gibi Hangi Sistem Var İse Bağlantısı Sonlandırılarak Kullanıma Sunulur .

KARTLI GEÇİŞ SİSTEMİ MONTAJ FİYATLARI

Kartlı Geçiş Sistemlerini Ankara Geneli Tüm İlçe ve Semtlere Hizmet Vererek 2 Yıl Ürün ve Teknik Servis Garantisi İle Anahtar Teslim Montaj ve Kurulumunu Yapmaktayız . Kartlı Geçiş Sistemi Fiyatları Yazılımlı – Yazılımsız ve Kapı Açma Kapama İçin Kullanılacak Kilit Grubuna Göre Değişmektedir Bu Yüzden Kartlı Geçiş Sistemi Fiyatları İçin İletişim Numaralarımızdan veya Adresimize Gelerek Öğrenebilirsiniz.