Şifreli Kapı Geçiş Sistemi Ankara

Şifreli Geçiş Sistemi aynı zaman Göstergeç , Manyetik kart , Okuyucu cip tanıtılarak kullanılabilir.Şifreli geçiş sistemi Bina giriş kapılarında , İş yerlerinin depolarında , okullarda ve benzeri tüm yerlerde kullanılabilir ve montajı yapılabilir.

Şifreli kapı Kilit Sisteminde önemli olan montajı yapılacak kapının türüdür demir kapı ve tahta kapılara Mıknatıslı kapı kilidi takılır , Cam kapılara ise Yine yeni teknoloji olan mıknatıslı kilit takılarak sorunsuz kullanımı sağlanır.Eğer Şifreli geçiş sistemi bina kapısına takılacak ise Yeni çıkmış olan Elektronik Manyetik Sessiz Akıllı Kilit Seçimi yapmanız daha iyi olacaktır.

Şifreli geçiş sistemi nasıl çalışır ?

Şifreli geçiş sistemi herhangi bir kapıya kilit düzeneği var ise şifreli tuş paneli adaptör takılarak kurulumu yapılır istenilen şifre sisteme girilerek şifreli geçiş panelini kaydedilir ve her kapı açılmak istenildiğinde şifre girilerek kapı açılır.

Şifreli geçiş sistemi her kapıya uygulanabilir mi ?

Şifreli geçiş sistemi kayar kapı Demirkapı tahta kapı bina giriş kapıları site giriş kapıları ve benzeri tüm kapılara takılabilir. Ayrıca şifreli kapı kilit sistemi manyetik elektronik çipli akıllı kilit sistemleri ile de opsiyonel olarak çalışmaktadır.

Şifreli Geçiş Sistemi Montajı Ve Fiyatları

Firmamızdan Şifreli kapı kilidi montajı yaptırmak için ücretsiz keşif talebinde bulunabilirsiniz yada Daha hızlı iletişim için watsap üzerinden şifreli kapı sistemine bağlantısı yapılacak kapının resimlerini göndererek istenilen özellikler belirtilerek fiyat ve bilgi alabilirsiniz

Yetkili Teknik personelimiz Resimlere bakarak Takılacak Kilit sistemini size söyler ve Fiyat bilgisini de almış olursunuz.Şifreli kapı kilit sisteminin kurulum fiyatı size uygun gelir ise istediğiniz gün ve zaman diliminde Şifreli kapı kilit sisteminin montajı yapılır , Fiyatlarımıza KDV dahildir.

Şifreli Geçiş Sisteminde Kullanılan Ekipmanlar

  • Şifreli Tuş Takım Paneli
  • Elektronik Mıknatıslı Kilit
  • 12 Volt Adaptör
  • Buat Kutusu , 3×1,5 kablo ve Kablo Kanal

Şifreli Geçiş Sisteminin Özellikleri

  • Şifreli Geçiş için Kullanılan Tuş takım Paneli İç ve Dış Ortam için üretilmiştir , Dış ortamda Su Geçirmez.
  • Şifreli Tuş takım panelimiz Plastik Değildir , Çeliktir ve dış ortamda kullanılan plastik kasalar gibi güneşten zarar görmez.
  • İstenir ise Şifre kullanımı yanında Okuyucu Çip , Manyetik göstergeç , Manyetik kart tanıtılarak geçiş yapılması sağlanır.
  • 900 adet Manyetik okuyucu özelliği vardır.

ŞİFRELİ GEÇİŞ SİSTEMİ FİYATLARI

ÜRÜNLER caret-down caret-up caret-left caret-right
MANYETİK MIKNATISLI KİLİT

Teknik Özellikleri : 50/60/70/80/90/100/110/120 kg kapasiteli mıknatıslı manyetik kilit Cam Kapılar için İdael’dir. Mıknatıslı Kilitlerin Fiyatının Kapı Ağırlığına Göre Değişiklik Göstermektedir.

ELEKTRİKLİ BASAÇ

Teknik Özellikleri : Yale Elektrikli Basaç 120 Kg ağırlığa kadar dayanıklıdır . Tahta , Demir ve Aliminyum Kapılara uygundur.

175 TL

ŞİFRELİ GEÇİŞ PANELİ

Teknik Özellikleri : 500 Adet Hafıza da Şifre Okuma + Cip Elektro mekanik Kart ile Geçiş Özelliği Bulunmaktadır.

430 TL

BUTON

Teknik Özellikleri : Aliminyum Kalıptan Oluşan Şık Tasarımlı Kapı Açma Butonu

80 TL

ADAPTÖR

Teknik Özelikleri : 12 Volt 5 Amper DC Adaptör

55 TL