Site Şifreli Kapı Kilit Sistemi

Site Şifreli Kapı Kilit Sistemleri Sayesinde Site Giriş Kapılarını Anahtar Kullanmadan Şifre Sistemi İle Hem Konforlu Hem De Sitenize Yabancı Kişilerin Girmesini Önlemiş ve Bir Nevi Site Giriş Kapınızın Güvenliğini Sağlamış Olursunuz.

SİTE ŞİFRELİ KAPI KİLİDİ

Site Şifreli Geçiş Sistemi Parçaları ;

  1. Şifreli Geçiş Paneli
  2. DT-8 Kablo
  3. 12 Volt 5 Amper Adaptör

Site Şifreli Geçiş Sistemi Nasıl Çalışır ?

Site Şifreli Geçiş Sistemi Anahtar Kullanmadan , Daire Zilini Çalmadan Daha Önce Belirlenmiş Şifre Girilerek Apartman Giriş Kapınızı Açarak Çalışmaktadır.

Site Şifreli Geçiş Sistemi Her Apartman Kapısına Monte Edilir mi ?

Site Şifreli Geçiş Sistemi Her Marka Zil Sistemi , Kapı Kilitleri ve Kayar Kapı , Demir ve Aliminyum Kapılara Montajı Yapılıp Kullanılmaktadır.

SİTE ŞİFRELİ GEÇİŞ SİSTEMİ MONTAJ FİYATLARI

Site Şifreli Geçiş Sistemi Montaj Fiyatlarımız Anahtar Teslim ve 2 Yıl Teknik Servis ve Ürün Değişim Garantilidir , 1 . Sınıf Olan Site Şifreli Geçiş Ürünümüz Dış Ortamlar Su Geçirmez ve Plastik Kasa Değildir Daha Uzun Ömürlü Olması için Metal Kasa ve Modern Şık Tasarıma Sahiptir .Ankara Geneli Tüm İlçe ve Semtlere Site Şifreli Geçiş Sistemi Montaj Kurulumunu Yapmaktayız Kısa Süreliğine Site Şifreli Geçiş Sistemlerinde Anahtar Teslim Fiyatlarımızda Kampanyalarımız Vardır.

SİTE ŞİFRELİ GEÇİŞ SİSTEMİ + ANAHTAR TESLİM + MONTAJ + 2 YIL GARANTİ 450 TL ‘DİR.